Strona BIP

ul. Berka Joselewicza 6, 06-300 Przasnysz
tel.: 29 752 25 11, fax: 29 756 47 31
Mapa dojazdu; e-mail: wapz@praca.gov.pl

przejście na stronę Powiatu Przasnyskiego

Menu

Dla niepełnosprawnych

Witamy serdecznie wszystkie osoby niepełnosprawne na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Przasnyszu.

W niniejszym dziale znajdują się wszelkie przydatne informacje do tego aby zarejestrować się w urzędzie pracy, uzyskać należne świadczenia, a przede wszystkim znaleźć pracę lub skorzystać z usług lub programów kierowanych właśnie do Państwa.

Opisujemy także wiele form udogodnień dla osób niepełnosprwanych, takich jak finansowanie miejsc pracy czy uprawnienia pracownicze, które mogą być przydatne już po zdobyciu zatrudnienia.


Na stronie głównej naszej witryny znajduje się pole newslettera.
Zapraszamy do rejestrowania się, a codziennie będziecie Państwo otrzymywać najnowsze oferty pracy na swój adres e-mail. Znajdziecie pracę bez wychodzenia z domu.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami, a w razie jakichkolwiek pytań pracownicy PUP Przasnysz są do Państwa dyspozycji i udzielą wszelkich odpowiedzi.

Zapraszamy także do zakładki pomocne strony, w której znajdziecie Państwo adresy innych stron internetowych o podobnej tematyce.

Newsletter

Usługi Elekrtoniczne Publicznych Służb Zatrudnienia Powiat Przasnyski Stolcą Kultury Mazowsza 2014 Załóż firmę z prefencyjną pożyczką w ramach rządowego programu "Wsparcie w starcie"
oferty pracy
powiat przasnysz
kreator cv

Projektowanie stron: IntraCOM