Strona BIP

ul. Berka Joselewicza 6, 06-300 Przasnysz
tel.: 29 752 25 11, fax: 29 756 47 31
Mapa dojazdu; e-mail: wapz@praca.gov.pl

przejście na stronę Powiatu Przasnyskiego

Menu

Dla bezrobotnych

Witamy serdecznie wszystkich bezrobotnych i osoby poszukujące pracy na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Przasnyszu.

 

W niniejszym dziale znajdują się wszelkie przydatne informacje do tego aby zarejestrować się jako osoba bezrobotna, uzyskać należne świadczenia, a przede wszystkim znaleźć pracę lub pozyskać środki na prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

 

 

Opisujemy wiele form aktywizacji zawodowej i organizowanych szkoleń, które pomogą Państwu w zdobyciu odpowiedniego zatrudnienia. Zachęcamy też do skorzystania z kreatora CV - narzędzia, które pomoże w przygotowaniu aplikacji niezbędnej do ubiegania się o pożądane stanowisko.

Na stronie głównej naszej witryny znajduje się pole newslettera. Zapraszamy do rejestrowania się, a codziennie będziecie Państwo otrzymywać najnowsze oferty pracy na swój adres e-mail.

Znajdziecie pracę bez wychodzenia z domu.

 

Newsletter

Usługi Elekrtoniczne Publicznych Służb Zatrudnienia Powiat Przasnyski Stolcą Kultury Mazowsza 2014 Załóż firmę z prefencyjną pożyczką w ramach rządowego programu "Wsparcie w starcie"
oferty pracy
powiat przasnysz
kreator cv

Projektowanie stron: IntraCOM